Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın

Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın

Antalya’da gerçekleşecek, muhteşem eğitimler ve heyecan verici duyurular, Kyäni etkinliklerine olan bekletinlerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Ayrıca bu yıl düzenlenecek etkinlikte en çok dikkat çeken bir başka konu ise; Türkiye’de Akdeniz kültürünü tam manasıyla deneyimleye bileceğiniz; modern konaklama tesisleri, baş döndürücü güzellikteki sahilleri ve restoranlarıyla dikkat çeken antik kent Antalya olacak. Sonbahar mevsimi bu bölgeyi ziyaret etmek için harika bir dönem çünkü bu sayede sıcaktan kavrulmadan hem şezlongda güneşin tadını çıkarabilir hem de bot turlarına katılabilirsiniz.

Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın

Ve dahası… https://kyanieuropeconvention.bkstravel.com.tr adresine girmeden önce sandalyenize rahatça yaslanın, Kyäni anlaşmalı otellerin konaklama fiyatları ve konforu başınızı döndürecek. Spa, spor salonu, yüzme havuzu, restoran ve bar olanaklarının bulunduğu her bir otel her şey dahil konseptte ve hemen hemen hepsi 4-5 yıldızlı tesislere sahip.

Aileniz ve kendiniz için rezervasyon yaptırarak Kasım’da muhteşem Akdeniz sularında yüzme ve güneşlenme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya’da gerçekleşecek Avrupa Bölgesel Etkinliği’ne üç ay kaldı. Çok sayıda iş ortağımızı burada bir araya gelmek heyecan verici. Etkinlik programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

*Etkilik takviminde değişiklikler olabileceğini unutmayınız. Takvimdeki değişikliklerden haberdar olmak için bültenleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın ile Benzer Yazılar
Kyäni Ürünleri

Dengeli ve Sağlıklı Bir Yaşam için Kyäni Ürünleri

Hem doğal ürünlere ulaşamamak hem de günlük aldığımız gıdalardaki vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin yeterli miktarda olmaması sebebiyle, dengeli ve sağlıklı bir yaşam için, gıda takviyeleri kullanarak vücudu desteklemek bir zaruret ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Amerikalı iki aile tarafından kurulan ve gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, ürünlerini piyasaya sürebilmek için mağazacılık yerine şahıslar aracılığı ile pazarlama yöntemini yani network marketing yöntemini tercih etmektedir. Türkiye’de pek ...

Devamı
Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Geçen hafta 2018 Başkanlık Gezisi gerçekleşti ve bu yıl, harika yolculuk Tahiti’ye oldu! İş Ortakları gemiye binmek için Papeete, Tahiti'de bir araya geldi. Hoşgeldin akşam yemeği için Fransız Polinezyası Huahine'ye gittiler. Ertesi ...

Devamı
Sponsor