Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın

Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın

Antalya’da gerçekleşecek, muhteşem eğitimler ve heyecan verici duyurular, Kyäni etkinliklerine olan bekletinlerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Ayrıca bu yıl düzenlenecek etkinlikte en çok dikkat çeken bir başka konu ise; Türkiye’de Akdeniz kültürünü tam manasıyla deneyimleye bileceğiniz; modern konaklama tesisleri, baş döndürücü güzellikteki sahilleri ve restoranlarıyla dikkat çeken antik kent Antalya olacak. Sonbahar mevsimi bu bölgeyi ziyaret etmek için harika bir dönem çünkü bu sayede sıcaktan kavrulmadan hem şezlongda güneşin tadını çıkarabilir hem de bot turlarına katılabilirsiniz.

Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın

Ve dahası… https://kyanieuropeconvention.bkstravel.com.tr adresine girmeden önce sandalyenize rahatça yaslanın, Kyäni anlaşmalı otellerin konaklama fiyatları ve konforu başınızı döndürecek. Spa, spor salonu, yüzme havuzu, restoran ve bar olanaklarının bulunduğu her bir otel her şey dahil konseptte ve hemen hemen hepsi 4-5 yıldızlı tesislere sahip.

Aileniz ve kendiniz için rezervasyon yaptırarak Kasım’da muhteşem Akdeniz sularında yüzme ve güneşlenme keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya’da gerçekleşecek Avrupa Bölgesel Etkinliği’ne üç ay kaldı. Çok sayıda iş ortağımızı burada bir araya gelmek heyecan verici. Etkinlik programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

*Etkilik takviminde değişiklikler olabileceğini unutmayınız. Takvimdeki değişikliklerden haberdar olmak için bültenleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya Etkinliği İçin Rezervasyonlarınızı Tamamlamayı Unutmayın ile Benzer Yazılar
Kyani Mağdurları

Kyäni Mağdurları İfadesi Ne Anlama Gelmektedir?

Bir yaban mersini türü olan vahşi Alaska yaban mersini, Kuzey Amerika’da yetişir. Kelime anlamı olarak ise Kyäni, Alaska dilinde güçlü ilaç anlamına gelmektedir. Alaska’nın zorlu iklim koşullarında hayatta kalabilen ve hayatta kalabilmek ...

Devamı
Sağlık Üçgeni Kullanma Sebepleriniz

Sağlık Üçgeni Kullanma Sebepleriniz

„Diğer takviye gıdalar yerine neden Kyäni Sağlık Üçgeni kullanmalıyım?“ Daha önce bu soruyla karşılaştınız mı? Kyäni’yi sevdiğinizi biliyoruz, ancak insanlara Kyäni’nin yararlarınız nasıl anlatacağınızdan emin olmayabilirsiniz. Bazı Kyäni Müşterileri ve İş Ortakları’nın, ...

Devamı
Sponsor