Caring Hands – Tanzanya Yardım Gezisi

Caring Hands – Tanzanya Yardım Gezisi

Geçtiğimiz hafta, iş ortaklarımızdan oluşan küçük bir grup Tanzanya’nın ücra köşesindeki bir köyü ziyaret ettiler. Buradaki köy okulunun imkanlarını iyileştirmek adına birkaç gün boyunca bazı çalışmalar yaptılar. Köydeki çocuklara besin, sağlık ve eğitim olanaklarının sağlandığı bu ziyaret, Kyäni Caring Hands programının “umut götürme” misyonunu yerine getirdiği benzersiz bir fırsattı.

Proje, bir okulun imkanları arttırılarak 1.400 öğrencinin yaşamlarını daha iyi sürdürebilmelerine yardım etmeyi kapsıyordu. İş ortaklarımız, öğrencilere gıda sürekliliği sağlamak için sera bahçeleri ve kümesler kurmalarına yardım ettiler. Görev başındaki bazı devlet görevlilerinin eşliğinde yenilenen yapılar için için açılış töreni gerçekleştirildi. Ayrıca çocuklara Potato Pak (Hazır Patates Püresi) servis edildi.

Hükümet yetkilileri tarafından yardıma muhtaç durumda olduğu belirtilen bir başka köyde de, Caring Hands ekibi; dört öğretmenin yaşayabileceği bir ev inşa ettiler. Proje boyunca, katılımcılar da; çevre düzenleme gibi küçük detayların tamamlanmasına yardım ettiler. Ayrıca bölgedeki çocukara Potato Pak servis edildi.

Yardım projesinin tamamlanmasının ardından, katılımcılar Tarangire Ulusal Parkı’nda benzersiz vahşi yaşam alanlarını ve Afrika’nın dikkat çeken yerlerini görme fırsatı elde ettiler.

Caring Hands - Tanzanya Yardım Gezisi

Yardım gezisi yorucu olduğu kadar kalpleri ısıtan bir deneyim de sundu. Katılımcılar, Kyäni Caring Hands programı sayesinde yardıma ihtiyaç duyan insanları daha iyi anlama ve onlara yardım etme fırsatı yakaladılar.

Eğer bu zor koşullarda Caring Hands gönüllüsü olarak çalışma fırsatını kaçırdıysanız, Antalya etkinliği için organize edilecek; Caring Hands akşam yemeğine katılarak da yardımda bulunabilirsiniz. Caring Hands galasına katılım biletleri çok yakında mağazada yerini alacak.

Şimdiye kadar yaptıklarınız ve ihtiyacı olan insanlara yardım etmemize destek olduğunuz teşekkür ederiz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Caring Hands – Tanzanya Yardım Gezisi ile Benzer Yazılar
Kyäni Ürünleri

Dengeli ve Sağlıklı Bir Yaşam için Kyäni Ürünleri

Hem doğal ürünlere ulaşamamak hem de günlük aldığımız gıdalardaki vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin yeterli miktarda olmaması sebebiyle, dengeli ve sağlıklı bir yaşam için, gıda takviyeleri kullanarak vücudu desteklemek bir zaruret ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Amerikalı iki aile tarafından kurulan ve gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, ürünlerini piyasaya sürebilmek için mağazacılık yerine şahıslar aracılığı ile pazarlama yöntemini yani network marketing yöntemini tercih etmektedir. Türkiye’de pek ...

Devamı
Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Geçen hafta 2018 Başkanlık Gezisi gerçekleşti ve bu yıl, harika yolculuk Tahiti’ye oldu! İş Ortakları gemiye binmek için Papeete, Tahiti'de bir araya geldi. Hoşgeldin akşam yemeği için Fransız Polinezyası Huahine'ye gittiler. Ertesi ...

Devamı
Sponsor