Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Amerikalı iki aile tarafından kurulan ve gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, ürünlerini piyasaya sürebilmek için mağazacılık yerine şahıslar aracılığı ile pazarlama yöntemini yani network marketing yöntemini tercih etmektedir. Türkiye’de pek çok farklı büyük firmanın kullandığı bu sistem son derece güvenilirdir. “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?” sorusu zaman zaman network marketing sektörünü doğru olarak anlamayan kişiler tarafından ortaya koyulan bir sorudur.

Türkiye de dâhil olmak üzere; toplam 64 ülkede faaliyetlerini sürdüren ve saygın bir firma olan Kyäni, Alaska yaban mersininden elde edilen vitamin içerikleri, fiziksel ve zihinsel olarak yorgun olanlar için ideal olabilecek besin takviyeleri gibi farklı ürünler sunmaktadır. Kyäni Sunset, Japonya gibi gıda takviyesi ürünlerinin en ince denetimlerden geçtiği bir ülkede “Yılın En İyi Ürünü” ödülünü almıştır ve tamamen güvenilirdir.

1996 yılından beri yaygın olarak kullanılan bir pazarlama stratejisi olarak da nitelendirilen network marketing sistemini kullanan markanın amacı, tüketicilere daha hızlı ve kolay yoldan ulaşmaktır. Tavsiye üzerine satış yapmayı tercih eden ve tavsiye eden kişilere de bir kazanç fırsatı sağlayan Kyäni sayesinde, düzgün ve sistemli bir çalışmayla sabit gelir elde edebilirsiniz. Kyäni ile yapacağınız tüm çalışmalar yasaldır.

Sisteme dâhil olduğunuz zaman ek bir ücret ödemeden kendinize ait özel bir “Kyäni.com” uzantılı internet sitesine sahip olursunuz. Adınıza tahsis edilen bu web sitesi ve bir ID sayesinde 60’tan fazla ülkede, internet tabanlı küresel bir ticaret yapılandırma imkanı elde etmiş olursunuz. Depolama, tahsilat, muhasebe ve kargo gibi işlemler sizin yerinize halledilmiş olur.

Ağınızı genişlettikten bir süre sonra bağımsız iş ortaklarınız ticaretinizi genişletmeye devam ederken, ağınızdaki cironun tamamından belirli bir yüzde ile prim elde etmeye başlarsınız. Kyäni ailesine katılım sağlayan kişiler ek gelir ve çeşitli ödüller kazanma fırsatı da elde edebilirler. Aynı zamanda “Kyäni dolandırıcılığı gerçek mi?”, sorusunun yanıtını da, yukarıda bahsedilen sistemleri inceleyerekbulabilirler.

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi ve Kyäni Ürünleri Nelerdir?

Antioksidan içerik değerleri yüksek meyveler arasında yer alan Alaska yaban mersini Kyäni Sunrise ürünü içerisinde bulunmaktadır. Alaska dilinde “Kyäni”, aynı zamanda güçlü şifa olarak adlandırılır. Pek çok farklı faydası olan Alaska yabanmersini ile birlikte nar, üzüm, ginseng, brokoli ve daha pek çok farklı besini içeren Kyäni Sunrise ürünü, Kyäni markasının en ilgi çekici ürünleri arasındadır.

Sıvı özüt kıvamında olan Kyäni Sunrise ürününün tüketimi son derece rahattır ve oldukça lezzetlidir. Sabahları alacağınız 1 adet Sunrise, güne daha yüksek bir enerjiyle başlamanıza yardımcı olur.

 

 

Kyäni Sunset

Klasik balık yağının yoğun ve güçlü bir formu olan Kyäni Sunset ürünü, Alaska somonu gibi soğuk su balıklarından elde edilen balık yağını içermektedir. Vücudunuz için yararlı olan bu ürünü, çocuklar ve gençler de rahat bir şekilde kullanabilirler.

Çocukların da rahat bir şekilde yutabileceği ufak kapsüllerden üretilen ürünleri, çocuklarınızın yaşına göre ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın öngördüğü dozlarda vermelisiniz.

Kyäni Nitro

Vücudunuzun temel ihtiyacı olan bazı doğal besinleri özüt olarak verebilen Kyäni Nitro ailesi ürünleri, noni meyvesinin vücudunuza sunduğu faydaları verebileceği gibi aynı zamanda nitrat grubu sayesinde vücudunuzun doğal yollardan NO üretimine de katkı sağlar.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi? ile Benzer Yazılar
Kyäni Ürünleri

Dengeli ve Sağlıklı Bir Yaşam için Kyäni Ürünleri

Hem doğal ürünlere ulaşamamak hem de günlük aldığımız gıdalardaki vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin yeterli miktarda olmaması sebebiyle, dengeli ve sağlıklı bir yaşam için, gıda takviyeleri kullanarak vücudu desteklemek bir zaruret ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Amerikalı iki aile tarafından kurulan ve gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, ürünlerini piyasaya sürebilmek için mağazacılık yerine şahıslar aracılığı ile pazarlama yöntemini yani network marketing yöntemini tercih etmektedir. Türkiye’de pek ...

Devamı
Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Geçen hafta 2018 Başkanlık Gezisi gerçekleşti ve bu yıl, harika yolculuk Tahiti’ye oldu! İş Ortakları gemiye binmek için Papeete, Tahiti'de bir araya geldi. Hoşgeldin akşam yemeği için Fransız Polinezyası Huahine'ye gittiler. Ertesi ...

Devamı
Sponsor