Kyäni Mağdurları İfadesi Ne Anlama Gelmektedir?

Kyäni Mağdurları İfadesi Ne Anlama Gelmektedir?

Bir yaban mersini türü olan vahşi Alaska yaban mersini, Kuzey Amerika’da yetişir. Kelime anlamı olarak ise Kyäni, Alaska dilinde güçlü ilaç anlamına gelmektedir. Alaska’nın zorlu iklim koşullarında hayatta kalabilen ve hayatta kalabilmek için besine ihtiyacı olan, canlılar için önemli bir yer tutan yaban mersini bitkisi; günümüzde birçok ülkede de tercih edilmektedir. Kyäni mağdurları gerçeği yansıtmıyor, çünkü Kyäni ürünleri dünya genelinde güvenle kullanılmaktadır.

Kyäni Sistemi Nedir ve Kyäni Mağdurları İfadesi Ne Anlama Gelmektedir?

Kyäni ekibi, satış tekniği olarak normal market raflarında yer almak yerine, bir ağ dahilinde kullanıcılara ulaşmayı tercih eder. Normal ve bilinen network yapılarına baktığımızda, insanlar herhangi bir ürünü, çevrelerindeki insanlara pazarlayarak para kazanırlar. Eğer isterler ise, kendi alt gruplarını oluşturarak alt gruplarının satışlarından da kar elde edebilirler. Network’ün oluşumu bu şekilde ilerlemektedir. Kyäni’nin işleyişi de aşağı yukarı buna benzemektedir fakat bazı farklılıklar göstermektedir.

Kyäni sisteminde de satış yaparak kar payı alabilirsiniz. Her şeyden önce alt grup sayınız 3 kişiyle başladığından, alt grup sayınızı seçerken dikkatli davranmanız gerekir. Çünkü seçtiğiniz 3 kişi yeterince çalışmıyor ise, sisteminiz sağlıklı bir şekilde ilerlemez ve bu işten zarar edebilirsiniz. Bu nedenle Kyäni işinde, memnuniyet verici sonuçlar elde edebilmek için, oluşturmuş olduğunuz alt grup çalışanlarınız ile sürekli iletişim halinde bulunmak ve sık sık toplantılar yaparak konunun önemini onlara hissettirmek gerekmektedir.

Kyäni mağdurları gerçeği yansıtmıyor, çünkü genellikle; şikayette bulunanlar Kyäni işini doğru anlamamış ve ortaya yeteri kadar performans koymamış kişilerden oluşmaktadır. Yeterince aktif ve alt grup seçiminde işini severek yapacak kişileri seçen Kyäni iş ortaklarının bu işten para kazanmaları gayet kolaydır.

Kyäni Mağduru Olmamak İçin:

Kyäni mağdurları gerçeği yansıtmamaktadır çünkü Kyäni sisteminde yaşanan mağduriyetlerin büyük bir kısmı, işe doğru başlamamaktan kaynaklanmaktadır. Ayrıca Kyäni sisteminde yardımlaşma ve mağduriyeti giderme adına önemli bir yapı bulunmakta olup, birlikte kazan ilkesi sürekli olarak ön planda tutulmaktadır. Eğer siz de bu işe vakit ayırabileceğinizi düşünüyorsanız ve gerçekten aktif bir şekilde çalışabilecekseniz bu sisteme gönül rahatlığı ile giriş yapabilirsiniz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Mağdurları İfadesi Ne Anlama Gelmektedir? ile Benzer Yazılar
Kyäni Ürünleri

Dengeli ve Sağlıklı Bir Yaşam için Kyäni Ürünleri

Hem doğal ürünlere ulaşamamak hem de günlük aldığımız gıdalardaki vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin yeterli miktarda olmaması sebebiyle, dengeli ve sağlıklı bir yaşam için, gıda takviyeleri kullanarak vücudu desteklemek bir zaruret ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Amerikalı iki aile tarafından kurulan ve gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, ürünlerini piyasaya sürebilmek için mağazacılık yerine şahıslar aracılığı ile pazarlama yöntemini yani network marketing yöntemini tercih etmektedir. Türkiye’de pek ...

Devamı
Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Geçen hafta 2018 Başkanlık Gezisi gerçekleşti ve bu yıl, harika yolculuk Tahiti’ye oldu! İş Ortakları gemiye binmek için Papeete, Tahiti'de bir araya geldi. Hoşgeldin akşam yemeği için Fransız Polinezyası Huahine'ye gittiler. Ertesi ...

Devamı
Sponsor