Kyäni Pro Güncellemesi

Kyäni Pro Güncellemesi

Ticaretinizi daha sağlam temellerle kurabilmeniz için, Kyäni Pro uygulamasında harika geliştirmeler içeren bir güncelleme yayınladık. Bunlardan birkaçını burada sizlerle paylaşmak isteriz:

  • “Takip Et” veya “Videolar/Davetler” öğesine tıkladığınızda artık yeni sayfa harici bir internet tarayıcısında açılmayacak. Bunun yerine uygulama içerisinde açılacak.
  • Uygulamaya misafir olarak giriş yapan iş ortaklarımıza, isimlerini, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini girme seçeneği sunulacak. Bu sayede sponsorlar, alt gruplarında misafir olarak giriş yapan iş ortaklarının videoları izleyip izlemediklerini kontrol edebiliyor olacaklar.

Kyäni Pro Güncellemesi

  • İş ortaklarımız, yardım ipuçları aracı sayesinde Kyäni Pro’nun farklı kısımlarını nasıl kullanabileceklerini talimatlarla adım adım öğrenebilecekler.
  • Kyäni Pro’daki kayıt butonu tek adımlı bir işleme indirgenerek basitleştirildi. Potansiyel iş ortakları Kayıt Ol botonuna tıkladıklarında, genel kayıt formuna yönlenecekler.
  • Mobil uygulamada sayfa altlığında bulunan Hüküm ve Koşullar vb. dokümanların bağlantıları düzeltildi.
  • İş Ortakları, mobil uygulamada ve tarayıcı sürümünde artık “Nedenlerim” kısmına yazdıklarını yeniden düzenleyebilirler.
  • İş Ortakları, tarayıcı sürümünde olduğu mobil uygulamada da video yönlendirmelerinin önizlemesini görüntüleyebilirler.

 

Kyäni Pro’yu Apple ve Google Play uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Pro Güncellemesi ile Benzer Yazılar
Kyäni Ürünleri

Dengeli ve Sağlıklı Bir Yaşam için Kyäni Ürünleri

Hem doğal ürünlere ulaşamamak hem de günlük aldığımız gıdalardaki vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin ve minerallerin yeterli miktarda olmaması sebebiyle, dengeli ve sağlıklı bir yaşam için, gıda takviyeleri kullanarak vücudu desteklemek bir zaruret ...

Devamı
Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Kyäni Dolandırıcılığı Gerçek mi?

Amerikalı iki aile tarafından kurulan ve gıda takviyesi ürünleri ile dikkat çeken Kyäni, ürünlerini piyasaya sürebilmek için mağazacılık yerine şahıslar aracılığı ile pazarlama yöntemini yani network marketing yöntemini tercih etmektedir. Türkiye’de pek ...

Devamı
Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Kyani 2018 Başkanlık Gezisi

Geçen hafta 2018 Başkanlık Gezisi gerçekleşti ve bu yıl, harika yolculuk Tahiti’ye oldu! İş Ortakları gemiye binmek için Papeete, Tahiti'de bir araya geldi. Hoşgeldin akşam yemeği için Fransız Polinezyası Huahine'ye gittiler. Ertesi ...

Devamı
Sponsor