Kyäni Pro Güncellemesi

Kyäni Pro Güncellemesi

Ticaretinizi daha sağlam temellerle kurabilmeniz için, Kyäni Pro uygulamasında harika geliştirmeler içeren bir güncelleme yayınladık. Bunlardan birkaçını burada sizlerle paylaşmak isteriz:

  • “Takip Et” veya “Videolar/Davetler” öğesine tıkladığınızda artık yeni sayfa harici bir internet tarayıcısında açılmayacak. Bunun yerine uygulama içerisinde açılacak.
  • Uygulamaya misafir olarak giriş yapan iş ortaklarımıza, isimlerini, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini girme seçeneği sunulacak. Bu sayede sponsorlar, alt gruplarında misafir olarak giriş yapan iş ortaklarının videoları izleyip izlemediklerini kontrol edebiliyor olacaklar.

Kyäni Pro Güncellemesi

  • İş ortaklarımız, yardım ipuçları aracı sayesinde Kyäni Pro’nun farklı kısımlarını nasıl kullanabileceklerini talimatlarla adım adım öğrenebilecekler.
  • Kyäni Pro’daki kayıt butonu tek adımlı bir işleme indirgenerek basitleştirildi. Potansiyel iş ortakları Kayıt Ol botonuna tıkladıklarında, genel kayıt formuna yönlenecekler.
  • Mobil uygulamada sayfa altlığında bulunan Hüküm ve Koşullar vb. dokümanların bağlantıları düzeltildi.
  • İş Ortakları, mobil uygulamada ve tarayıcı sürümünde artık “Nedenlerim” kısmına yazdıklarını yeniden düzenleyebilirler.
  • İş Ortakları, tarayıcı sürümünde olduğu mobil uygulamada da video yönlendirmelerinin önizlemesini görüntüleyebilirler.

 

Kyäni Pro’yu Apple ve Google Play uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kyäni Pro Güncellemesi ile Benzer Yazılar
Kyani Mağdurları

Kyäni Mağdurları İfadesi Ne Anlama Gelmektedir?

Bir yaban mersini türü olan vahşi Alaska yaban mersini, Kuzey Amerika’da yetişir. Kelime anlamı olarak ise Kyäni, Alaska dilinde güçlü ilaç anlamına gelmektedir. Alaska’nın zorlu iklim koşullarında hayatta kalabilen ve hayatta kalabilmek ...

Devamı
Sağlık Üçgeni Kullanma Sebepleriniz

Sağlık Üçgeni Kullanma Sebepleriniz

„Diğer takviye gıdalar yerine neden Kyäni Sağlık Üçgeni kullanmalıyım?“ Daha önce bu soruyla karşılaştınız mı? Kyäni’yi sevdiğinizi biliyoruz, ancak insanlara Kyäni’nin yararlarınız nasıl anlatacağınızdan emin olmayabilirsiniz. Bazı Kyäni Müşterileri ve İş Ortakları’nın, ...

Devamı
Sponsor