Vitamin Takviyesi Piyasası 2020 Yılına Kadar 60 Milyar Dolara Çıkacak

Vitamin Takviyesi Piyasası 2020 Yılına Kadar 60 Milyar Dolara Çıkacak

Takviye piyasasında son yıllarda bir büyüme yaşanıyor. Yeni bir rapor ile küresel piyasanın bundan yalnızca 3 yıl sonra 59,6 milyara yükseleceği tahmininde bulunuluyor. Peki, takviye endüstrisinde böyle bir büyüme yaşanmasının sebebi nedir? Eğitim.

 

Son birkaç yılda, yapılan bilimsel araştırmalar, yetersiz beslenme ve egzersiz eksikliğinin sağlığımıza hiç de iyi gelmediğini göstermektedir. Vitamin ve takviyeler, beslenme yetersizliğinin ve genel hareketsizliğin olumsuz etkilerini tam anlamıyla yok etmese de, kendi başımıza gideremediğimiz beslenme eksikliklerini tamamlamaya yardımcı olurlar.

 

D Vitaminini örnek olarak ele alalım. D Vitamini eksikliği bebekleri, ergenleri, yetişkinleri ve yaşlıları etkiler. Bu besin maddesi, kalsiyumun sağlıklı kemikler için emilimi ve güçlü gelişim açısından çok önemlidir. D Vitamini hastalık direncinde, depresyonla savaşmada ve kilo kaybı durumunda da destek sağlar. Kimi zaman gün ışığı vitamini olarak da anılır; cildimiz güneşe maruz kaldığında vücudumuz doğal olarak D Vitamini üretmektedir. Nesiller önce, günlerin çoğunun açık alanda çalışarak geçirildiği zamanlarda insanlar, beslenme şekilleri ve güneşe maruz kalmaları nedeniyle yeterli D Vitaminini alıyorlardı. Şimdiki ortalama yaşam stilinde ise kapalı alanda çok fazla zaman geçiriyor ve yeterli seviyelerde D vitamini içeren doğru gıdalar tüketemiyoruz; bu da D Vitamini eksikliğinde ve D Vitamini takviyelerinin satışlarında artışa neden oluyor.

Vitamin Takviyesi

D Vitamini, yakında 60 milyar doları bulacak olan endüstriyi meydana getiren çok sayıdaki segmentten yalnızca biri. Multi-vitaminlerin, B Vitamininin, C Vitamininin ve Omega-3 balık yağlarının satışı da bu büyümeye katkıda bulunmaktadır. Ve bu gibi sayılara bakarak siz de bu büyümeden nasıl kazançlı çıkabileceğinizi düşündüyseniz, harekete geçmenizin çok sayıda farklı yolu bulunuyor. Ancak bunlardan en kolayı, tanınmış besin takviyesi şirketlerinden birinin distribütörü olmak. Temelleri önceden kurulmuş bir şirketin iş ortağı olarak, vaktinizi yeni bir marka oluşturmak yerine, satılan ürünlere odaklanmaya ayırabilirsiniz. Kyäni size bu fırsatı sunan markalardan sadece bir tanesi. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi için www.kyäni.com adresini ziyaret ediniz.

Etkileyici Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vitamin Takviyesi Piyasası 2020 Yılına Kadar 60 Milyar Dolara Çıkacak ile Benzer Yazılar
Nitro Plus 56 ml

Kyäni Nitro Plus 56 ml

Nitro Plus 56 ml Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. 1998 yılında üç bilim ...

Devamı
Kyäni Nitro FX 15ml 8 Pack

Kyäni Nitro FX 15ml 8 Pack

Nitro FX 15 ml - 8'li Paket Nitrik Oksit, kimyasal formülü N-O olan bir gazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içine etkili bir şekilde nüfuz edebilir. 1998 ...

Devamı
Sponsor